[/vc_row]

ZESPÓŁ

Dr Marcin Ungier

Wspólnik, Adwokat
m.ungier@ugwlaw.pl

Marcin Gliniewicz

Wspólnik, Radca Prawny
m.gliniewicz@ugwlaw.pl

Maciej Bielecki

Wspólnik, Adwokat
m.bielecki@ugwlaw.pl

Jacek Drwięga

Adwokat, Senior Associate
j.drwiega@ugwlaw.pl

Martyna Sekulak

Adwokat, Associate
m.sekulak@ugwlaw.pl

Joanna Szałek

Adwokat, Associate
j.szalek@ugwlaw.pl

Paulina Nowakowska

Adwokat, Associate
p.nowakowska@ugwlaw.pl

Grzegorz Mączyński

Adwokat, Of counsel
kancelaria@ugwlaw.pl

Natalia Rynkiewicz

Adwokat, Of counsel – Innovation Officer
n.rynkiewicz@ugwlaw.pl

Aleksander Włazałek

Aplikant Adwokacki
a.wlazalek@ugwlaw.pl

Monika Szymańska-Kisiel

Asystentka
kancelaria@ugwlaw.pl
Copyright © 2015-2024 | Kancelaria Ungier Gliniewicz i Wspólnicy sp. k. | All Rights Reserved