ZESPÓŁ

Dr Marcin Ungier

Wspólnik,
Adwokat
m.ungier@ugwlaw.pl

Marcin Gliniewicz

Wspólnik,
Radca Prawny
m.gliniewicz@ugwlaw.pl

Maciej Bielecki

Wspólnik,
Adwokat
m.bielecki@ugwlaw.pl

Grzegorz Mączyński

Adwokat, Of counsel
kancelaria@ugwlaw.pl

Martyna Sepko

Adwokat, Associate
m.sepko@ugwlaw.pl

Joanna Danisz

Adwokat, Associate
j.danisz@ugwlaw.pl

Natalia Rynkiewicz

Adwokat, Of counsel – Innovation Officer
n.rynkiewicz@ugwlaw.pl

Jacek Drwięga

Adwokat, Senior Associate
j.drwiega@ugwlaw.pl

Bartłomiej Ambrożek

Adwokat, Associate
b.ambrozek@ugwlaw.pl

Jarosław Jaźwiński

Adwokat, Of counsel
kancelaria@ugwlaw.pl

Aleksander Włazałek

Praktykant
a.wlazalek@ugwlaw.pl

Milena Jarzyło

Asystentka
kancelaria@ugwlaw.pl
Copyright © 2015-2018 | Kancelaria Ungier Gliniewicz i Wspólnicy sp. k. | All Rights Reserved